Makrowin - Cam Balkonda nelere dikkat edilmeli

  Firma Hakkında:

  Sistemi satın aldığınız firma üreticimi ? Tali bayi mi ? Aracımı ? Yaşayacağınız problemde muhatap bulmak için bu çok önemli. Unutmayalım Plastik doğramacılar, demir doğramacılar, küpeşteciler, dekorasyoncular, PVC doğramacılar, Penciler CAM BALKON'CU değildir. CAM BALKON kendi başına ayrı ve hassas bir iştir.

Profiller :

Sistemde kullanılan profillerin kaç mm olduğu ve nasıl bir malzemeden çekildiği çok önemlidir. Piyasada maliyetini düşürmek için profilleri ince kullanan ve hurdadan profil çektiren bir çok firma bulunmaktadır. Profillerin ince ve hurdadan çekilmesi malzemenin ömrünü ciddi bir şekilde etkilememektedir.

Tekerlekler:

  Sistemin en önemli mekanizması olan Tekerleklerin Demir mi? Plastik mi? Paslanmaz Çelik mi? yoksa Paslanmaz çeliği plastik giydirilmiş mi? Unutmayalım Tornada işlenmiş bir demir tekerlek gövdesi ucuz rulmanlarla birleşir 1-2 yıl yağmur, çamur gördü mü oksitlenir paslanır. Buda tekerleklerin asla yürümemesine yol açar Lütfen fiyat araştırma yaparken Tekerlek kalitesini de sormayı unutmayalım. bazı sistem tekerlekleri de demir olmakla kalmıyor birde amortisör adı altında uyduruk bir yay takıyor tekerleklere... sizce incecik bir basit yay onlarca  kilo ağırlık da bir camı taşıyabilir mi  veya kendi ömrü ne kadar dır?

Şeffaf Contalar:

 Çift taraflımı ? Tek taraflımı ? sararır mı ? sararmaz mı? sararmazsa kaç yıl Garantisi var.

Kıl Fitiller:

 Genelde Sistemin Baza( camların altında ) olurlar buda camlar birleşince kapaklar arasında boşluk oluşturur ve oradan hava, yağmur, çamur girmesine yol açar. Kıl Fitlerin kasada mı? Bazadamı ? olduğunu soralım ve Kıl Fitlerin Sık ve Dik markalı fitil olup olmadığını soralım? 1 yıl sonra dökülmüş bir kıl fitil sisteminizin yalıtımını %30 düşürecektir.

Montaj Silikonları:

Montajda Silikon mu ? Çeko mastikmi kullanılıyor buda çok önemli... 1 tüp silikonun 4 tüp çeko mastik satın aldığını unutmayalım. maliyeti düşürmek için gözle görünmeyen şeylerdir bunlar ama cam balkon sistemini satın aldıktan sonra her silikon çekmek zorunda kalmayınız...

Kilitler:

 Sisteme özel Kilitler olup olmadığını da soralım. Derme çatma piyasadan satın alınıp emanet gibi sisteme vidalanan kilitlerden uzak duralım.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Adres: Gülsuyu Mah. Fevzi Çakmak Cad. Kelebek Sok. No:12 Maltepe / İstanbul
  • Email: info@makrowin.web.tr
  • Telefon: 0216 589 2007
  • Telefon: 0543 683 6154
  • Fax: 0216 589 2008

Kış Bahçesi

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

teras kapatma müşteri hizmetleri
0543 683 6152
0543 683 6154
0216 589 2007
Tasarım & Kodlama & SEO Akel Bilişim