Cam balkon

Kışın yağmurdan, yazında toz ve topraktan sıkılanlar bunun için balkonlarını cam sistemler ile kapattırabilirler. Cam balkon sistemleri sayesinde yağmurdan etkilenmeden balkonlar kullanışlı hale getirilir. Cam balkon sistemlerinde açılır kapanır sistemlerin yanı sıra sabit sistemlerde tercih edilebilir. Sabit sistemler normal pimapen cam sistemleri gibidir. Sadece açılan pencere kanatları bulunur. Bunların dışında bütün sistem sabit bir şekilde kalıcıdır. Açılır kapanır sistemlerle balkona kurulan bütün camlar tamamen açılır kapanır bir ray sistemi üzerindedir. Bu sayede istenildiği durumda balkon tamamen açılarak tekrardan rahatlıkla kullanabilir. Özellikle yağmurlu havalarda sistem kapatılarak yağmurun balkona girmesi önlenmiş olunur. Katlanır sistemlerde çok şiddetli yağmur ve fırtına dışında içeriye yağmur damlası girmesi mümkün değildir. Çok şiddetli yağmurlarda da sadece damla şeklinde içeriye katlanır sistemin bağlantı yerlerinden alma yapabilir. Bu sistem sayesinde balkonlar daha temiz bir şekilde kullanılabilir ve aynı şekilde balkon farklı amaçla da kullanılabilir.

Cam balkon sistemi için iki farklı seçim yapılarak istenilen sistem kısa sürede teslim edilerek montajı yapılır. Montaj süresi sonunda yapılan sistem kullanılmaya başlanabilir. Katlanır sistemler özellikle temizlik açısından da oldukça rahattır. Camlar katlanılarak rahatlıkla baştan sona silinebilir. Açılır kapanır sistemlerde şeffaf cam ya da filmli cam kullanılabilir. Şeffaf cam içeriyi net bir şekilde gösterdiğinden filmli cam tercih edilerek daha rahat bir kullanım sağlanabilir. Cam balkon yapımında balkonun ölçüleri alınarak istenilen sisteme göre hazırlanır. Hazırlanan malzeme montajı yapılacak olan alana getirilerek gün içinde montajı yapılarak hazır bir şekilde teslim edilir. Balkonlarını kapattırarak daha kullanışlı ve şık bir hale getirmek isteyenler cam balkon sistemleri sayesinde istedikleri zaman balkonlarını kapattırarak kapalı bir alan oluşturabilir ve bu şekilde daha kullanışlı bir şekilde kullanmaya devam edebilirler.

Cam balkon sistemlerinin devamlı olarak kullanılması nedeni ile kaliteli malzemenin tercih edilmesi daha doğru olacaktır. En iyi malzemeden hazırlanmış istediğiniz şekilde cam balkon sistemlerini firmamızdan rahatlıkla talep edebilirsiniz. Uygun seçimlerle balkonunuzun metrekaresine göre hazırlanan sistemler montaj yapıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Sabit sistemlerde kullanım ve temizlik açısından sorun yaşayanlar bunun yerine katlanır sistemleri tercih edebilirler. Şık bir seçimle boydan boya açık olan balkonlar tamamen kapatılabilir. Yarım balkonlarda aynı şekilde kapatılarak kullanım alanı çoğaltılabilir. Dar alanı olan ve fazladan alana ihtiyacı olanlar balkonlarını kapattırarak daha fazla Kullanım alanına sahip olabilirler. Balkonların metrekareleri ne kadar olursa olsun kapama işlemi yapılır. Köşeli, düz ya da oval köşeli balkonlar uygun şekilde hazırlanan kapama sistemleri ile kapatılır. Her balkona göre kapama kaliteli bir şekilde yapılarak sorunsuz olarak kullanımı sağlanır. Balkonlar bu sayede kış aylarında da kullanım alanı olabilir. Soğuğa karşı dayanıklı ve sesi azaltan sistemler ile daha rahat bir şekilde balkonunuzda keyif yapabilirsiniz.

 

Tüm Hizmetlerimiz

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Adres: Gülsuyu Mah. Fevzi Çakmak Cad. Kelebek Sok. No:12 Maltepe / İstanbul
  • Email: info@makrowin.web.tr
  • Telefon: 0216 589 2007
  • Telefon: 0543 683 6154
  • Fax: 0216 589 2008

Kış Bahçesi

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

teras kapatma müşteri hizmetleri
0543 683 6152
0543 683 6154
0216 589 2007
Tasarım & Kodlama & SEO Akel Bilişim